Pobierowo noclegi

dodaj obiekt

Kwatery Prywatne
Monika
Kontakt:
Wojska Polskiego 30
Pobierowo
tel.: (0-91) 38-64-391
Zobacz lokalizację na mapie
www.monika.ta.pl
Odległość od morza: 150m
KWATERY PRYWATNE "Monika" MAJĄ DOSKONAŁĄ LOKALIZACJĘ DLA OSÓB KTÓRE CHCĄ WYPOCZĄĆ PONIEWAŻ JESTEŚMY POŁOŻENI OKOŁO 250 METRÓW OD CENTRUM CO ZAPEWNIA CISZĘ I SPOKÓJ, OD NASZEGO WSPANIAŁEGO BAŁTYKU ORAZ PIASZCZYSTYCH PLAŻ DZIELI NAS JEDYNIE 150 M WIĘC DOJŚCIE NA PLAŻE NIE STANOWI WIĘKSZEGO KŁOPOTU, NIE MOŻEMY ZAPOMNIEĆ O NASZYCH BRZOZOWO-SOSNOWYCH LASACH W KTÓRYM POBIEROWO JEST USYTUŁOWANE.

NASZ OBIEKT POSIADA 25 MIEJSCA OFERUJĄCE 4 POKOJE 2 OSOBOWE OD 70ZŁ DO 120ZŁ ZA POKÓJ ORAZ 5 POKOI 3 OS. OD 105ZŁ DO 180ZŁ ZA POKÓJ 1 POKÓJ POSIADA PRYWATNĄ KUCHNIE 180ZŁ ZA POKÓJ DOSTĘPNY JEST RÓWNIEŻ 1 APARTAMENT 2 POKOJOWY W CENIE OD 200ZŁ DO 250ZŁ.

NA TERENIE OBIEKTU SĄ DWA ANEKSY KUCHENNE W PEŁNI WYPOSAŻONE DO DYSPOZYCJI GOŚCI PIERWSZY ZNAJDUJE SIĘ NA PIERWSZYM PIĘTRZE ORAZ DRUGI NA PARTERZE. W KAŻDYM POKOJU ZNAJDUJE SIĘ ŁAZIENKA OSOBISTA, TV CYFROWA (CYFRA+), PARAWAN-LEŻAK.

CAŁY PLAC JEST OGRODZONY CO ZAPEWNIA PRYWATNOŚĆ DLA GOŚCI KTÓRZY WYPOCZYWAJĄ NA TERENIE, POSIADAMY RÓWNIEŻ PARKING NA SAMOCHODY ORAZ ALTANĘ PRZYGOTOWANĄ DO GRYLOWANIA ORAZ PLAC ZABAW DLA DZIECI, NA TERENIE DOSTĘPNY JEST INTERNET BEZPRZEWODOWY (WI-FI) WYPOŻYCZALNIE SPRZĘTU (GOKARTY, SKUTERY, HULAJNOGI ELE.) W PRZYSTĘPNYCH CENACH
http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/pobierowo